Deelnemers 2017

Er zijn nu schepen ingeschreven. Nog plaatsen vrij.

Volgnummer Scheepsnaam Klasse  
1 Nil Desperandum Grote Klippers  
2 De Hoge Wier Kleine Klippers  
3 Wilhelmina Kleine Klippers  
4 Zuid-Holland Kleine Klippers  
5 Averechts Grote klippers  
6 Lytse Hylke Grote klippers  
7 Hollandia Grote klippers  
8 Zeemeeuw Kotters, botters, zeeschepen  
9 Hoop doet Leven Kleine klippers  
10 Pride of Mother Sea Kotters, botters, zeeschepen  
11 Bornrif Kotters, botters, zeeschepen  
12 De Steenbok Aken / Skûtsjes  
13 Bree Sant Grote klippers  
14 Iselmar Grote klippers  
15 Mon Desir Grote klippers  
16 Aegir Grote Klippers  
17 Lauwerszee Grote klippers  
18 Størebaelt Kotters, botters, zeeschepen  
19 Josina Elisabeth Grote klippers  
20 Ideaal Grote Klippers  
21 Frans Horjus Grote Klippers  
22 Grootvorst Grote Klippers  
23 Poseidon Grote Klippers  
24 Zeven Wouden Kleine klippers  
25 Grote Beer Grote klippers  
26 Zwarte Valk Kleine klippers  
27 Noordvaarder Grote klippers  
28 Noorderlicht Kotters, botters, zeeschepen  
29 Poolster Grote Klippers  
30 Klipper Anna Kleine klippers  
31 Confiance Tjalken  
32 Isis Grote klippers  
33 Overwinning Tjalken  
34 Eensgezindheid Grote Klippers  
35 Najade Kleine klippers  
36 Banjaard Kotters, botters, zeeschepen  
37 Suydersee Grote klippers  
38 Alida Grote klippers  
39 Actief Grote Klippers  
40 Albatros Tjalken  
41 Fortuna Kotters, botters, zeeschepen  
42 Voorwaarts Tjalken  
43 Tijd zal het Leeren Aken / Skûtsjes  
44 Frije Fûgel (LE194) Aken / Skûtsjes  
45 Balder Tjalken  
46      
47      
48      
49      
50      
51      
52      
53      
54      
55      
56      
57      
58      
59      
60      
61      
62      
63      
64      
65      
66      
67      
68      
69      
70      
71      
72      
73      
74      
75      
76      
77      
78      
79      
80      
De Hollandia © Odysseus 2006




Noorderlicht onder vol tuig © Fotografie André Minkema 2006




De Brandaris op West-Terschelling © Odysseus 2006